KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10112145
nr 1011 2145
Etsning
Oidentifierad konstnär, Älg, signerad, motivet: 39 x 30
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2016
kl 19:33:55
26/12 11:44:25
100 kr
9/1 19:49:01